• Detail firmy

Step by Step - jazyková škola, v.o.s.

Základní popis

Nabídka individuálních a skupinovýcb kurzů pro firmy i jednotlivce. Možnost výuky angličtiny, němčiny a češtiny pro cizince.

Adresa

Klimentská 1246/1
115 88 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26481847

Výrobky, činnosti

Jazykové kurzy

- nabídka individuálních a skupinovýcb kurzů pro firmy i jednotlivce. Možnost výuky angličtiny, němčiny a češtiny pro cizince

Kontaktní údaje

E-mail: info@stepbystep.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Machačová - Jednatel

Telefon: +420 227 183 324
Mobil: +420 724 576 000
E-mail: info@stepbystep.cz
WWW: www.stepbystep.cz

Bc. Veronika Kordová Fleischmannová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jazyková škola RODET

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výuky angličtiny. Poskytneme Vám kvalitní výuku a rozšiřování znalostí cizího jazyka. Nejen teoreticky, ale i prakticky. V naší nabídce naleznete vše od individuálního kurzu až po firemní lekce.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

KRC People, s.r.o.

Zabýváme se personálním poradenstvím a máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání firem. Našim klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Provádíme osobnostní testování Uchazečů o pracovní pozice i stávajících zaměstnanců.