• Detail firmy

Stema netbusiness group s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem kancelářských potřeb a kancelářské techniky. Kompletní kancelářské potřeby nabízíme v našem internetovém obchodě. Vybrat si můžete ze spousty exkluzivních novinek od renomovaných výrobců.

Adresa

Dlouhá 374
793 51 Břidličná

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28646924
DIČ:  CZ28646924
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Kancelářské potřeby velkoobchod Opava, Ostrava

Zabýváme se velkoobchodním prodejem kancelářských potřeb. Kancelářské potřeby velkoobchod - prodej papíru, obalového materiálu, psacích potřeb apod.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 534 819
E-mail: info@stema-group.cz
E-mail: m.stehlikova@stema-group.cz
WWW: www.stema-group.cz

Kontaktní osoba

Martina Stehlíková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BOX Logistic Czech s.r.o.

BOX Logistic Czech s.r.o. - výroba a distribuce obalů z papíru, lepenky, voštinových desek a polystyrenu. Dodáváme voštinové desky, papírové výplně a fixace, papírové panely, obaly z vlnité lepenky, ochranné papírové rohy, papírové dutinky, bublinkovou fólii, vlnitou lepenku v rolích a další.

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.

UMYJEM TO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti mytí a čištění. Zaměřujeme se na mytí a čištění fasád, dlažby, teras, bazénů, střech, chodníků, příjezdových cest, pergol, hrobů a dalších.