• Detail firmy

STĚHOVÁNÍ Ústí nad Labem

Základní popis

Stěhování Ústí nad Labem, stěhování bytů a firem po celé České republice. Levný trasnport zakoupeného zboží. Montáž a demontáž nábytku. Uskladněnní a úschova nábytku. Vyklízení, likvidace odpadu.

Adresa

Kmochova 3148/17
400 11 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76203531
DIČ:  CZ8659133186
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stěhování

- stěhování Ústí nad Labem.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 677 227
E-mail: stehovacisluzba@email.cz
WWW: www.stehovanipepek.cz
ICQ: 633975370

Kontaktní osoba

Vlastimil Horňák

Lucie Hýbnerová

Další firmy v oboru

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.