• Detail firmy

Stěhování národů s.r.o.

Základní popis

Nabízíme levné a spolehlivé stěhovací služby po celé Vysočině.

Adresa

Hrotovická 169
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02081890
DIČ:  CZ02081890

Výrobky, činnosti

Stěhování

Stěhujeme domácnosti, dílny i kanceláře. Provádíme také vyklízecí práce, likvidace, montáž a demontáž nábytku a různé rozvozy zboží po celé ČR. Samozřejmě je možné objednat pouze auto s řidičem. Stěhování o víkendu či ve svátek je bez příplatků.

Kontaktní osoba

Lukáš Holuša - Jednatel

Mobil: +420 605 335 844
E-mail: stehovaninarodu@seznam.cz
Další firmy v oboru

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.