• Detail firmy

STĚHOVÁNÍ A NÁKLADNÍ AUTODOPRAVA

Základní popis

Zajišťujeme stěhování po celé ČR. Nabízíme školení řidičů referenčních vozidel a nákladních vozidel nad 3,5 tuny. Provozujeme taxislužbu v regionech: Jihlava, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Třebíč.

Adresa

Romana Havelky 4
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63565340
DIČ:  CZ6305181234
Rok založení:  2009
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  150
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stěhování po celé ČR

Zajišťujeme stěhování po celé ČR. Stěhujeme i těžké zboží.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 129 381
E-mail: stehovani.pokorny@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Pokorný - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MIKO KENNEL s.r.o.

Realizujeme jízdy se psím spřežením pro jednotlivce i kolektivy. Pořádáme teambuildingové akce pro firmy a programy pro děti ve společnosti psího spřežení. Zážitkové jízdy, musherská škola.

Ing. Milan Šmíd - autodoprava

Nabízíme komplexní služby autodopravy. Zajišťujeme přepravu osob mikrobusy Mercedes Vito až pro 15 osob a provozujeme odtahovou službu. Zabýváme se také provozováním pneuservisu a autoservisu. Provádíme kontrolu bezpečnosti, výměnu olejů a filtrů, výměnu tlumičů, výměnu výfuků, kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměnu brzdové kapaliny, přípravu na STK, dezinfekci klimatizace a mnoho dalšího.

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.