• Detail firmy

Štefan Pukáč

Základní popis

Naše firma provádí veškeré montáže a instalace hromosvodů. Provádíme elektroinstalace a elektromontáže veškerých elektroinstalačních rozvodů ve veškerých objektech i v prostorách, kde je nebezpečí výbuchu

Adresa

Čsl.armády 61
250 91 Zeleneč

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15841669
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace, montáže a opravy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 601 102
Mobil: +420 603 223 907
E-mail: pukac@volny.cz
WWW: www.hromosvodypukac.cz

Kontaktní osoba

Štefan Pukáč - Majitel

Další firmy v oboru

NES-elektro s.r.o.

Zabýváme se instalací zabezpečovacích zařízení. Realizujeme montáže kamerových systémů, televizních rozvodů, slaboproudých rozvodů. Zajišťujeme revize, elektroinstalace.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

Josef Votava - plošiny

Zajišťujeme pronájem vysokozdvižných a montážních plošin. Provádíme výškové a elektroinstalační práce. Součástí poskytovaných služeb je rovněž výstavba a údržba veřejného osvětlení. Na našich webových stránkách naleznete veškeré technické údaje plošin a ceník pronájmu plošin. Při dlouhodobých pronájmech nabízíme slevy. Neváhejte nás kontaktovat!