• Detail firmy

Štefan Mik

Základní popis

Kompletní dodávky střech všech dostupných materiálů. Nabízíme opravy eternitových střech, vazby z CNC strojů a klempířské práce.

Adresa

Masarykovo nám. 11
285 31 Nové Dvory

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63843510
DIČ:  CZ7604190847
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Střechy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 540 681
E-mail: stefan.m@email.cz

Kontaktní osoba

Štefan Mik - Majitel

Mobil: +420 604 540 681
Další firmy v oboru

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.