• Detail firmy

Štefan Maťovčík

Základní popis

Nabídka zednických a obkladačských prací . Malířské a elektro práce. Montáže nízkoenergetických a pasivních domů ze systému EUROPANEL.

Adresa

Výšovice 171
798 09 Výšovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49149539

Výrobky, činnosti

Zednické práce.

Nabídka zednických a obkladačských prací . Malířské a elektro práce. Montáže nízkoenergetických a pasivních domů ze systému EUROPANEL.

Kontaktní osoba

Štefan Maťovčík - Majitel

Telefon: 582 368 179
Mobil: 602 941 681
E-mail: matovcik@matovcik.cz
WWW: www.matovcik.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.