• Detail firmy

Štefan Dojčan

Základní popis

Internetové hračkářství – Hračky Oříšek nabízí trampolíny, dětská kola, společenské hry, stavebnice, hračky pro nejmenší, domečky pro děti, RC modely aut, vrtulníky, autodráhy, vláčky a různé jiné. Provozujeme také velkoobchod hraček.

Adresa

Blešnovská 944
190 14 Praha 9 - Klánovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67416845
DIČ:  CZ7408110699
Rok založení:  1997
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Dětské hry a hračky online, velkoobchod hraček

- internetové hračkářství - e-shop – hračky Oříšek nabízí trampolíny, dětská kola, společenské hry, stavebnice, RC modely a jiné.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 729 521
Fax: +420 315 729 521
E-mail: hrackyorisek@orisek.eu
WWW: www.hrackyorisek.cz

Kontaktní osoba

Štefan Dojčan - Majitel

Mobil: +420 724 077 158
Další firmy v oboru

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

MP TOBACCO s.r.o.

Distribuujeme tabákové výrobky a příslušenství. Nabízíme internetový prodej mexických a kubánských kvalitních doutníků, humidor, tabáků, hracích karet, alkoholických nápojů, čokolády, hřebíčkových cigaret, pouzdra na doutníky a další.

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.