• Detail firmy

STEELEX Investment, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a montujeme zařízení a příslušenství pro povrchovou úpravu kovů. Dodáváme samostatné komponenty, mobilní nebo stacionární sestavy nebo celé výrobní celky. Sestavu pro otryskávání nejčastěji tvoří: elevátor, čistič abraziva...

Adresa

Paličkova 75/2
709 00 Ostrava - Nová Ves

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28622219
DIČ:  CZ28622219
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Lakovací linky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 622 262
Mobil: +420 602 729 006
Fax: +420 596 619 604
E-mail: steelex@steelex.cz
WWW: www.steelex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marek Grmela - Jednatel

Mobil: +420 602 729 006
Další firmy v oboru

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.