• Detail firmy

Steel Art group s. r. o.

Základní popis

Internetový prodej a výroba pletiv, plotů a kovaných výrobků. Nabízíme pásoviny a madla, krbové nářadí, zámky či svítidla.

Adresa

Na lysinách 547/20
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28636201

Výrobky, činnosti

On-line prodej plotů a pletiva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 847 040
Mobil: +420 774 292 292
E-mail: objednavky@steelart.cz
WWW: www.steelart.cz

Kontaktní osoba

Pavlína Hamplová - Jednatel

Josef Hampl

Mobil: +420 774 248 108
Další firmy v oboru

Nástrojárna NADO s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí výrobu a konstrukce lisovacích a tvářecích nástrojů dílenských přípravků a forem na vstřikování termoplastů. Zajišťujeme Vám kompletní výrobu, obnovu, popřípadě opravy jednotlivých nástrojů, ale především Vám zajistíme výrobu nástrojového vybavení pro rychlé zavedení Vašich nových výrobků na trh. Na našich www stránkách najdete ukázku některých výrobků naší nástrojárny.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Mužík a syn, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výtahových šachet, jeřábových drah, vodních atrakcí a tobogánů, drobných zámečnických výrobků, zábradlí apod. Provádíme revitalizace panelových domů.