• Detail firmy

Štech Josef, Ing.

Základní popis

Hlavní činností projektové kanceláře je oblast elektrických zařízení nízkého napětí do 1000V pro průmyslové provozy a bytové a kanceláře.

Adresa

Školní 260
431 63 Perštejn

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66370779
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  1
Roční obrat:  1000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekty elektro NN pro průmysl

- projekty a návrhy průmyslových rozvaděčů NN do 2500A a elektrických rozvodů, rozvodných skříní, bytových rozvodnic, domovních přípojek včetně měření odběru elektrické energie, projekty elektroinstalací v obytných i kancelářských prostorách, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 680 528
Mobil: +420 723 119 413
E-mail: el-projekty@volny.cz
E-mail: josef.stech@seznam.cz
WWW: www.volny.cz/el-projekty/
Další firmy v oboru

INVESTSERVIS, spol. s r.o.

Věnujeme se inženýrské činnosti ve výstavbě pozemních, vodohospodářských a dopravních staveb. Po dohodě s objednatelem nabízíme projektové práce pro plánovanou výstavbu. Zajišťujeme technický dozor investora a služby koordinátora BOZP při práci na staveništi. Součástí poskytovaných služeb jsou i hydrogeologické průzkumy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.