• Detail firmy

STAVSPORT PRAHA s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výstavbou rodinných domů i sportovišť. Poskytujeme zemní práce. Realizujeme střechy, fasády a interiéry. Provádíme projekční činnost.

Adresa

Eichlerova 176/11
155 00 Praha 5 - Řeporyje

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01388274

Výrobky, činnosti

Výstavba rodinných domů a sportovišť

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 302 037
E-mail: info@stavsport.cz
WWW: www.stavsport.cz

Kontaktní osoba

Pavel Vrátný - Jednatel

Mobil: +420 605 907 574

Roman Faist - Jednatel

Mobil: +420 603 435 412
Další firmy v oboru

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.