• Detail firmy

STAVOSPRINT - veřejná obchodní společnost

Základní popis

Prodáváme hoblované profily, stavební řezivo (hranoly, trámy, střešní latě, prkna), sušené truhlářské řezivo, palubky, plotovky, podlahovky, lišty, tesařské spoje, kování, úhelníky. Vyrábíme také krovy na zakázku.

Adresa

J. Koziny 3
417 61 Bystřany

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14867427
DIČ:  210-14867427
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební a truhlářské řezivo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 536 247
E-mail: stavosprint@tiscali.cz
WWW: www.stavosprint.sweb.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kůs - Jednatel

Mobil: +420 603 817 173
E-mail: stavosprint@tiscali.cz

Margita Kůsová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

Plotové centrum Ústí nad Labem

Prodej a montáž plotů a oplocení včetně příslušenství. Sloupky, sítě, tkaniny, branky a brány k různým objektům včetně montáže. Pletivo upravujeme dle požadavků. Nabízíme oplocení svařované, kované, hliníkové a plastové včetně příslušenství a doplňků.