• Detail firmy

STAVOREKO, s.r.o.

Základní popis

Stavební práce - rekonstrukce od A do Z, rodinné domy na klíč, zateplovací práce, sanace, strojní omítky, anhydritové podlahy, koupelny, zednické práce, podlahy, malířské práce, fasádní práce, sádrokartony, zámkové dlažby, ploty, okna.

Adresa

Českobrodská 65
190 12 Praha 9 - Dolní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27445712
DIČ:  CZ27445712
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební rekonstrukce

Rekonstrukce od A do Z

Kontaktní údaje

E-mail: info@stavoreko.cz
WWW: www.stavoreko.cz

Kontaktní osoba

Andriy Sklonny - Jednatel

Mobil: +420 602 872 278
Mobil: +420 607 777 737
E-mail: info@stavoreko.cz
WWW: www.opravybytu.cz
WWW: www.stavoreko.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.