• Detail firmy

STAVOPRIV s.r.o.

Základní popis

hrubé stavby montovaných rodinných domků, bungalovů, chatek, obvodových zateplených plášťů výrobních hal s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi - nízkoenergetické domy.Spotřeba tepla u nízkoenergetického provedení je dle normy do 50kWh/m2 za rok

Adresa

Frymburk 124
382 79 Frymburk

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28092783

Výrobky, činnosti

nízkoenergetické montované dřevostavby

hrubé stavby montovaných rodinných domků, bungalovů, chatek, obvodových zateplených plášťů výrobních hal s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

Kontaktní osoba

Jozef Boháč - Majitel

Telefon: 380 735 272
Mobil: 722 939 848
E-mail: info@stavopriv.cz
WWW: www.stavopriv.cz
Další firmy v oboru

ŠVEC KAREL - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou výrobou na míru. Specializujeme se především na výrobu z masivu. Naším hlavním výrobním programem jsou masivní a kombinovaná schodiště. Dále vyrábíme dveře interiérové i vchodové, vrata, brány, zábradlí, terasy, balkony, lodžie, pergoly, altány, zahradní domky, nábytek. Používáme běžné i exotické dřevo. Pracujeme rovněž s dýhou a LTD materiálem. Garance 100% spokojenosti!

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.

MIMOSystém s.r.o.

Zabýváme se distribucí a montážní střešních krytin, okapových systémů, střešních a stěnových profilů. Zajišťujeme klempířské a pokrývačské práce, montujeme drobné dřevostavby, dodáváme a zateplujeme fasády. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z Českých Budějovic a okolí.