• Detail firmy

STAVOMONT

Základní popis

Provádíme - zednické práce (zdění, zateplení, omítky, stěrky, štuky) - obklady a dlažby (interier a exterier včetně zpevněných ploch) - sádrokartonářské práce(úpravy, vestavby podkroví atd.) - malířské a natěračské práce - zámečnické práce

Adresa

Jelenova 119
582 91 Světlá nad Sázavou

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66265134
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce, zámečnické práce, zemní práce.

Kontaktní údaje

E-mail: petr.dobrozemsky@seznam.cz
WWW: pdservis.eu

Kontaktní osoba

Petr Dobrozemský - Majitel

Mobil: +420 606 136 276
E-mail: petr.dobrozemsky@seznam.cz
Další firmy v oboru

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.

Jiří Tuček

Zaměřením naší společnosti je stavební a technický dozor na stavbách a inženýrsko-investiční činnost. Věnujeme se výstavbě menších objektů a RD na klíč. Dodáváme a montujeme dřevěná Eurookna do nízkoenergetických a pasivních domů. Působíme nejenom v Praze a Středočeském kraji, ale také na Vysočině. Realizované zakázky a reference naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás oslovit!