• Detail firmy

STAVO-Havel s.r.o.

Základní popis

Specializuje se na provádění staveb, jejich změn a odstraňování, zednictví, poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví, silniční motorovou.

Adresa

Vinařice 114
294 41 Vinařice

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26736144

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 387 122
Mobil: +420 602 432 396
WWW: www.stavohavel.cz

Kontaktní osoba

Bohuslav Havel - Jednatel

Mobil: +420 602 432 396

Štěpánka Havlová - Jednatel

Další firmy v oboru

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

GASKO s. r. o.

Specializujeme se na výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací pomocí vlastních kapacit. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis na provedené práce.