• Detail firmy

STAVnext, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme veškeré stavební práce, včetně výstavby rodinných domů na klíč a plastových oken.

Adresa

Palackého 194/I
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29095981

Výrobky, činnosti

Stavební činnost.

Kontaktní údaje

E-mail: info@stavnext.cz
WWW: www.stavnext.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kellner - Jednatel

Mobil: 725 801 133
Další firmy v oboru

PGOkno s.r.o.

Jsme výrobci kvalitních plastových oken a dveří se špičkovým německým profilem Kömmerling. Vyrábíme okna a dveře se standardním křídlem, s vystouplým křídlem v systému Classic, 88+ a 76, kdy je možnost výběru dvojskla, trojskla, různých barevných odstínů, plastových dveřních výplní, výplní HPL, parapetů, žaluzií, sítí apod. Vše dle Vašich představ a s možností profesionální montáže a servisu.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

FABIÁN, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky a montáž stínící techniky. Instalujeme žaluzie, markýzy, rolety, zajišťujeme opravy žaluzií a realizujeme zastínění střešních oken Velux či zasklívaní lodžií. Nabízíme rovněž služby hodinového manžela. Dlouholetá praxe v oboru je zárukou kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat!