• Detail firmy

STAVMAN PRAHA s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce. Realizujeme novostavby, dřevostavby, rekonstrukce domů a bytů, modernizace i opravy hist. staveb a průmyslových obj.

Adresa

Pod Barvířkou 2385/5
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27224694
DIČ:  CZ27224694
Rok založení:  2005

Výrobky, činnosti

Provádíme veškeré stavební práce. Realizujeme novostavby, dřevostavby, rekonstrukce domů a bytů, modernizace i opravy historických staveb a průmyslových objektů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 121 671
Mobil: +420 608 879 897
E-mail: stavman@seznam.cz
WWW: www.stavmanpraha.cz

Kontaktní osoba

Ing.arch. Jakub Vrtiška - Jednatel

Jaroslav Mandík - Jednatel

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.