• Detail firmy

STAVIVA Brno GROUP s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod stavebnin, příslušenství a potřeby pro stavebníky. Nabízíme cihly, bloky, pojiva, střešní okna, okapové systémy, svody, stavební materiál.

Adresa

Heršpická 758/13
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27719740

Výrobky, činnosti

Velkoobchod stavebnin

Velkoobchod stavebnin, příslušenství a potřeby pro stavebníky. Nabízíme cihly, bloky, pojiva, střešní okna, okapové systémy, svody, stavební materiál.

Kontaktní osoba

Miloš Šubert - Jednatel

Telefon: +420 548 213 101
Mobil: +420 602 534 633
E-mail: sklad.brno@stavoodbyt.cz
WWW: ://www.stavoodbyt.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

SOKOLA Group s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku. Vyrábíme vestavěné skříně, dětské a studentské pokoje, obývací stěny, ložnice, kancelářský nábytek, kuchyňský nábytek a mnoho dalšího. Zajišťujeme zakázkové práce pro nábytkářský průmysl.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.