• Detail firmy

Stavitelství NV s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavební práce. Realizujeme novostavby rodinných domů a rekonstrukce domů. Jsme v seznamu dodavatelů v rámci programu Zelená úsporám.

Adresa

Havlíčkovo nám. 512
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27372316

Výrobky, činnosti

Stavební práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 511 532
E-mail: vokoun.ladislav@iol.cz
WWW: www.nvstav.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Vokoun - Jednatel

Mobil: +420 602 668 820
Další firmy v oboru

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.