• Detail firmy

Stavitelství Kašpar, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme nízkoenergetické dřevostavby na klíč i hrubé stavby k vnitřnímu dokončení. Rychlá a kvalitní výstavba s cenovou dostupností. Montované dřevěné domy dle typových a individuálních projektů i projektů dodaných zákazníkem.

Adresa

Náměstí 51
517 24 Borohrádek

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27492711
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

nízkoenergetické dřevostavby

Nabízíme nízkoenergetické dřevostavby na klíč i hrubé stavby k vnitřnímu dokončení. Rychlá a kvalitní výstavba s cenovou dostupností.

Kontaktní údaje

Mobil: 604 118 517
E-mail: obchod@drevostavby-kaspar.cz
WWW: www.drevostavby-kaspar...

Kontaktní osoba

Libor Kašpar - Majitel, Jednatel

Mobil: 603 874 587
E-mail: vyroba@drevostavby-kaspar.cz

Miloš Koblmüller

Mobil: 604 118 517
E-mail: obchod@drevostavby-kaspar.cz
Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

DiS. Jan Dohnal - restaurování nábytku

Věnuji se restaurování a renovaci starého nábytku a umělecko-řemeslnému zpracování dřeva. Zabývám se volnou řezbou i zakázkovým řezbářstvím. Ve spolupráci s truhlářskou dílnou vyrábíme rovněž nábytek na míru, dřevěné pergoly a altány.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.