• Detail firmy

Stavitelství BUČINA, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme veškeré stavební, demoliční či lešenářské práce. Provádíme fasády, zateplování objektů a vyzdívání či opravy rotačních i šachtových pecí.

Adresa

Bučina 235
538 04 Prachovice

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25295497

Výrobky, činnosti

Zateplování objektů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 810 265
E-mail: stavitelstvi.bucina@seznam.cz
WWW: www.stavitelstvibucina.wgz.cz

Kontaktní osoba

Eliška Blažková - Jednatel

Yuriy Moldavchuk - Jednatel

Mobil: +420 723 102 628
Další firmy v oboru

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.