• Detail firmy

STAVINVEST JK s.r.o.

Základní popis

Nabízíme dozorování staveb - technický dozor investora, koordinátor bezpečnosti práce na staveništi. Dále organizujeme výběrová řízení, přípravy staveb. Inženýrská činnost v investiční výstavbě.

Adresa

Nádražní 3
381 01 Nádražní Předměstí

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28093470

Výrobky, činnosti

Nabízíme dozorování staveb.

Organizujeme výběrová řízení, přípravy staveb. Inženýrská činnost v investiční výstavbě.

Kontaktní osoba

Jindřich Ing. Kunc - Jednatel

Telefon: 380 714 935
Mobil: 724 046 780
E-mail: stavinvestjk@stavinvestjk.cz
WWW: www.stavinvestjk.cz
Další firmy v oboru

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

ALIAS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností především na Písecku a v širším okolí. Realizujeme stavby na klíč, rekonstrukce a zateplování objektů. V rámci rekonstrukcí zajistíme veškeré opravy, přestavby, půdní nástavby, vestavby atd. Zrekonstruujeme Vám starý dům nebo Vám postavíme nový - neváhejte se na nás obrátit! Máme bohaté zkušenosti, garantujeme odborné a spolehlivé služby.

Milan Dvořák - Elektro a revize

Provádíme kompletní elektroinstalační práce. Naší specializací jsou montáže, opravy a revize elektrických zařízení do 1000 V. Zpracujeme projektovou dokumentaci, další technické a poradenské služby v oblasti elektrických instalací, odstraníme závady vyplývající z elektronických revizí. Obraťte se na nás, naši zkušení a kvalifikovaní pracovníci odvedou kvalitní práci, určitě budete spokojeni.