• Detail firmy

STAVIMEX Praha, a.s.

Základní popis

Naše stavebniny Vám nabízejí veškerý sortiment stavebních materiálů. Doprava zboží i on-line prodej. Specialista na produkty KNAUF.

Adresa

Voctářova 12/109
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25050028
DIČ:  008-25050028
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Stavební materiál (všeobecně)

Naše stavebniny Vám nabízejí veškerý sortiment stavebních materiálů. Doprava zboží i on-line prodej. Specialista na produkty KNAUF.

Kontaktní údaje

Fax: +420 284 822 868
E-mail: info@stavimex.cz
WWW: www.stavimex.cz

Kontaktní osoba

Petr Měchura - Předseda představenstva

Telefon: +420 284 825 795

Michaela Měchurová - Člen představenstva

Albína Měchurová - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NOVABET, SE

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej písku a kvalitního kameniva, jak lomového, tak i těženého. Písek a kamenivo dodáváme v různých frakcích, včetně dopravy. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky betonu. Součásti poskytovaných služeb je poradenství v oblasti betonové technologie a kameniva. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde naleznete i naše nejvýznamnější klienty.

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.