• Detail firmy

STAVÍME BYDLENÍ s.r.o.

Základní popis

Naše společnost Vám nabízí profesionální ucelený servis v oblasti nové výstavby, dílčích i celkových rekonstrukcí, revitalizací stávajících rodinných, či firemních nemovitostí.

Adresa

Na Lysinách 457/20
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25931911
DIČ:  CZ25931911

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Výstavba zděných domů na klíč, realizace developerských projektů, půdní vestavby, revitalizace bytů a domů či zasíťování pozemků.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 886 329
E-mail: info@stavimebydleni.cz
WWW: www.stavimebydleni.cz

Kontaktní osoba

Martin Kubíček - Jednatel

Další firmy v oboru

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.