• Detail firmy

STAVIMAL s.r.o.

Základní popis

Nabídka inženýrské činnosti a realizace stavebních zakázek.

Adresa

Viničné Šumice 63
664 06 Viničné Šumice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26921677

Výrobky, činnosti

Pozemní stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 226 283
E-mail: malek@stavimal.cz
WWW: www.stavimal.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Málek - Jednatel

Mobil: +420 777 782 940

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Simona Malá DaSi - jádrové vrtání a řezání železobetonu

Dříve jsme se specializovali na půjčování nářadí zn. HILTI a postupem času jsme začali provádět i specializované stavební práce, jako je jádrové vrtání a řezání železobetonu. Dále provádíme řezání stěnovou pilou do tloušťky stěny 530 mm. Pro vyříznutí větších betonových konstrukcí se používá lanová pila. Pomocí diamantového lana jsme schopni přeříznout třeba i mostní konstrukci.

Ing. Jaromír Medek - Moravský zeměvrtný závod

Činnost společnosti je zaměřena na geologické práce. Specializujeme se na hluboké vrty do hloubky cca 200 m a hloubení studní zejména v nesoudržných horninách (jíly, písky, štěrky apod.). Dále provádíme sanační práce, inženýrsko-geologické a hydrogeologické průzkumy, čerpací zkoušky a mnoho jiného. Věnujeme se rovněž likvidacím ekologických havárií. Popis všech služeb naleznete na našich www.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.