• Detail firmy

STAVIA - silniční stavby, a.s.

Základní popis

Firma v současné době se zabývá především prováděním: komunikace, chodníky, zpevněné plochy, cyklostezky, kanalizace, odvodnění, výstavba opěrných zdí, gabiony, opravy mostů a propustků (sanace), inženýrské sítě, veřejné osvětlení, atd...

Adresa

Střádalů 631/47
718 00 Ostrava - Kunčičky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25864092
DIČ:  CZ25864092
Rok založení:  1990
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výstavba dopravních staveb

- komunikace, chodníky a zpevněné plochy (cyklostesky, opravy komunikací atd...), kanalizace a odvodnění (výstavba, tlakové číštění, atd...).

Kontaktní osoba

Jiří Slíva - Předseda představenstva

E-mail: sliva@stavia.cz

Ing. František Kročil

E-mail: krocil@stavia.cz

JUDr. Josef Fojtík

Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

LUDIN Components s.r.o.

Specializujeme se na výrobu svařenců a menší průmyslové celky včetně opracování a povrchových úprav dle požadavků zákazníků. Vyrábíme pro domácí i zahraniční trh. Produkty dodáváme především do Německa, Rakouska, Polska, Francie a Holandska.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.