• Detail firmy

STAVEX Ostrava, s.r.o.

Základní popis

Provádí opravy výtluků a komunikací, chodníků a veřejných prostranství, pokládky litých asfaltů a živic. Nabízí pronájem vibračního válce VV 100.

Adresa

Opavská 308
721 00 Ostrava - Svinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25883666
DIČ:  CZ25883666
Rok založení:  2001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

- demolice a jejich oplocení, příprava a opravy silnic a pokládka litého asfaltu, realizace chodníků, ploch jak z zámkové dlažby tak i z asfaltu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 313 325

Kontaktní osoba

Ing. Květoslav Březina - Jednatel

Ing. David Purmenský - Jednatel

Další firmy v oboru

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

Building Audit, s.r.o.

Zabýváme se přípravou, realizací a kontrolou staveb. Provádíme audity projektových dokumentací, rozpočtů a staveb. Pomáháme investorům s přípravou a realizací staveb. Poskytujeme nezávislé komplexní inženýrské a manažerské služby.

K.B.K. - KON, s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Provádíme CNC frézování kovů a plastů. Dále se specializujeme na konstrukční práce. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní řešení zakázky včetně zpracování technické dokumentace. Projekty zpracováváme dle požadavků zákazníka a našich možností ve 3D i 2D. Náš tým tvoří 12 profesionálních konstruktérů a kresličů. Výrobní prostory máme v Příboře.