• Detail firmy

STAVEL PŘÍBRAM s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní stavební i řemeslné práce. Hlavní stavební činnost spočívá ve výstavbě rodinných domů a v náročných rekonstrukcích starších domů. Dále se zaměřujeme na průběžnou údržbu a rekonstrukci bytových domů a průmyslových provozoven.

Adresa

Dubno 120
261 01 Dubno

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27933504

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 699 018
E-mail: stavelpribram@email.cz
WWW: www.stavelpb.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Vondra - Jednatel

Zdeněk Havrančík - Jednatel

Mobil: +420 725 512 028
Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.