• Detail firmy

STAVEKO TRADE s.r.o.

Základní popis

Prodej, montáž a servis unikátních pergol s pohyblivým zastřešením, protivětrných a předokenních rolet a další stínící techniky. Výroba atypických pergol, zámečnických a tesařských prvků.

Adresa

Žižkova 21
530 06 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28826931
DIČ:  CZ28826931
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pergoly s pohyblivým zastřešením

- Praha, Středočeský, Pardubický, Královehradecký kraj, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 717 979
E-mail: info@stavekotrade.cz
WWW: www.stavekotrade.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kotfald - Jednatel

Další firmy v oboru

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.

JAN ŠPIC - SORPOM

V dnešní době se orientujeme především na výrobu, opravy, rekonstrukce a montáže zdvihacích zařízení, zajišťujeme inspekce, revize a revizní zkoušky včetně základního a opakovacího školení jeřábníků, vazačů břemen a signalistů dle ČSN ISO 12480-1.

KVINTAS s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub. Příruby vyrábíme také dle dodané dokumentace nebo opracováváme zákazníkem dodaných polotovarů. Vše o naší výrobě a službách naleznete na našich internetových stránkách.