• Detail firmy

Stavebniny SVOTA s.r.o.

Základní popis

Provozujeme velkoobchod se stavebními materiály. Nabízíme kotvící techniku, stavební profily, sádrokartonové systémy, minerální podhledy, OSB desky, zateplovací systémy, tepelné izolace, stavební fólie, odvodňovací systémy a mnoho dalšího.

Adresa

Hukvaldská 1073
742 58 Příbor

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27923657
DIČ:  CZ27923657
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Velkoobchod se stavebním materiálem

Provozujeme velkoobchod se stavebním materiálem. Velkoobchod se stavebním materiálem - stavební profily, podhledy, izolace, střešní krytiny a další.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 724 777
Mobil: +420 731 414 328
Mobil: +420 734 571 908
E-mail: prodejna@svota.cz
E-mail: svota@svota.cz
WWW: www.svota.cz

Kontaktní osoba

Karel Bumbalík

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DEV COMPANY spol. s.r.o.

Provádíme komplexní sanace staveb po stránce statické i hydroizolační. Zaměřujeme se na pozemní i vodohospodářské stavby. Používáme nejmodernější technologie.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.