• Detail firmy

Stavebniny Správka s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní i maloobchodní prodej keramických obkladů, dlažeb, stavebního materiálu a chemie včetně zajištění dopravy.

Adresa

Kralovická 320
331 44 Kožlany

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  04507011

Výrobky, činnosti

Stavební materiály

Kontaktní údaje

E-mail: spravka.mira@seznam.cz

Kontaktní osoba

JAROMÍR SPRÁVKA - Jednatel

Mobil: +420 373 396 614

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

MIROSLAV BENEŠ - B.NETON

Nabízíme široký sortiment betonových výrobků pro venkovní využití. Výrobky jsou z přírodních materiálů. Vyrábíme městský mobilář, dlažbu, obrubníky, sedací soupravy, lavice, stoly, zahradní krby a grily a mnoho dalšího.

Stavebniny PE + PE s.r.o.

Naše společnost nabízí k prodeji stavební materiál, stavebniny a staviva. Materiál nabízíme pro stavební firmy i soukromé stavebníky. Zajišťujeme prodej kamenů a drtě, klempířských a kanalizačních prvků, zámkové dlažby, písků, štěrku, sádrokartonu a dalších. Neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme Vám kompletní zajištění stavebního materiálu až na dané místo.