• Detail firmy

Stavebniny Jaromír Husárek s.r.o.

Základní popis

Stavební firma, která má mnohaletou zkušenost s náročnými zakázkami ve stavebnictví. Společnost se v současnosti zájmově zaměřuje na oblast regenerace panelových domů, vodohospodářských a památkových staveb.

Adresa

Hlubočany 132
682 01 Hlubočany

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29305896
DIČ:  CZ29305896

Výrobky, činnosti

Stavební práce.

Kontaktní údaje

E-mail: info@husarek.cz
WWW: husarek.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Husárek - Jednatel

Mobil: +420 723 003 292
E-mail: info@husarek.cz
Další firmy v oboru

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.