• Detail firmy

Stavebniny JANÍK a.s.

Základní popis

Prodej kompletního sortimentu stavebního materiálu. Doprava zakoupeného zboží. Technické poradenství. Prodej obkladů a dlažeb.

Adresa

Slezská 58/26
747 27 Kobeřice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28610911
DIČ:  CZ28610911

Výrobky, činnosti

Stavebniny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 657 799
E-mail: koberice@stavebniny-janik.cz
WWW: www.stavebniny-janik.cz

Kontaktní osoba

Ing. Gerhard Kubný - Předseda představenstva

Andrea Jašková - Člen představenstva

Petr Kubný - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.