• Detail firmy

Stavební společnost Šlehofer s.r.o.

Základní popis

Stavební společnost, která se zabývá především opravami a výstavbou komunikací, pokládkou asfaltů a veškerými asfaltérskými pracemi.

Adresa

Prvomájová 2111/33
153 00 Praha 5 - Radotín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27146324
DIČ:  CZ27146324
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví - speciální stavby

Nabízíme především realizaci nových a rekonstrukcí starých povrchů komunikací.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 310 685
E-mail: info@slehofer.eu
WWW: www.slehofer.eu

Kontaktní osoba

František Šlehofer - Jednatel

Další firmy v oboru

GABON PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na truhlářské práce. Nabízíme výrobu interiérového i exteriérového vybavení, obkladů, podlah nebo schodišť. Vyrábíme atypické truhlářské prvky. Zajišťujeme kompletní realizace interiérů.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.