• Detail firmy

STAVEBNÍ PRÁCE VALEK, s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce, zateplování budov a panelových domů. Naše služby zahrnují také přidruženou stavební výrobu (elektrikáři, zámečníci, instalatéři). Provozujeme tuzemskou i mezinárodní dopravu vozy do 3,5 tuny.

Adresa

Bezdrevská 1118/1
370 11 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26059266

Výrobky, činnosti

stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: 387 983 441
E-mail: valek@stpvalek.cz
WWW: www.stpvalek.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Valek - Jednatel

Mobil: 603 507 332
Další firmy v oboru

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

Zdeněk Kučera - zateplování fasád

Provádíme stavební a zednické práce po celé České republice. Zaměřujeme se zejména na zateplení fasád, nátěry fasád a šlechtěné omítky. Montujeme kvalitní sádrokartonové systémy. Jsme zapojeni do programu "Nová zelená úsporám". Více informací naleznete naleznete na našich webových stránkách.

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.