• Detail firmy

STAVEBNÍ PRÁCE MICHAL PAPEŽ

Základní popis

Výstavba průmyslových i rodinných staveb. Kompletní rekonstrukce bytových jader, omítky v panelových bytech, keramické obklady a dlažby, obklady umělým kamenem, pokládka zámkové dlažby, zdění plotů z lícových cihel, omítky po výměně oken.

Adresa

Poličná 406
757 01 Poličná

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69588350
DIČ:  CZ7901155867
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

- stavby průmyslových i rodinných staveb

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 069 372
Mobil: +420 607 500 822
E-mail: papezmichal1@seznam.cz
WWW: www.michalpapez.cz

Kontaktní osoba

Michal Papež - Majitel

Mobil: +420 607 500 822
E-mail: papezmichal1@seznam.cz
Další firmy v oboru

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.