• Detail firmy

Stavební práce

Základní popis

Stavební činnost - stavba RD na klíč, obkladačské práce, sádrokartonářské práce, malířské a mnoho dalších řemeslných prací spojených se stavební činností. Samozřejmně k tomu navazující práce jako inženýrské sítě, přípojky a teréní úpravy.

Adresa

Na hrázkách 192
691 23 Pohořelice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72371447
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavba RD na klíč

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 515 404
E-mail: vlastislav78@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vlastislav Tesař - Majitel

Další firmy v oboru

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.

Flow Jet s.r.o.

Naše firma se specializuje na bezvýkopové pokládání inženýrských sítí technologií Flow Tex, což je moderní a ekologicky výhodná bezvýkopová technologie.