• Detail firmy

Stavební práce A-Z

Základní popis

Specializujeme se na komplexní služby v pro Váš dům. Nabízíme instalatérské práce, topenářské práce, elektrikářské práce či zednické a ostatní stavební práce.

Adresa

Slezská 856/74
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60660279
DIČ:  CZ5811271345
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérské práce

Nabízíme kvalitní instalatérské práce. Instalatérské práce - zajišťujeme generální opravy stávajících rozvodů, montáže nových rozvodů, požární vodovody, rekonstrukce stoupaček či opravy a rekonstrukce vodovodního potrubí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 666 589
E-mail: alessmida@seznam.cz
WWW: www.akvatherm.cz

Kontaktní osoba

Aleš Šmída - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

ELSECCO - Electronic Security & Consulting s.r.o.

Nabízíme elektrické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, systémy kontroly vstupu ACCESS, elektrické požární signalizace EPS, domácí telefony a ochranu obvodu. Dodáváme monitorovací kamerové systémy, poplašné systémy, venkovní bezpečnostní kamery, identifikační přístupové systémy, tísňové systémy, protipožární zabezpečení staveb, systémy evidence docházky apod.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.