• Detail firmy

Stavební firma Weiss Daniel

Základní popis

Nabízíme stavební činnost, zemní a výkopové práce strojem UNC 060 a minibagrem Caterpillar. Doprava kontejnerovým nosičem Avia do 5 tun.

Adresa

Město Albrechtice-Žáry 13
793 95 Žáry

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68185189

Výrobky, činnosti

Stavební mechanizace

Kontaktní údaje

E-mail: weissstav@seznam.cz
WWW: www.weiss.jex.cz

Kontaktní osoba

Daniel Weiss - Jednatel

Telefon: 602 934 252

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.