• Detail firmy

Stavební firma VÍT PAVLOK

Základní popis

Stavíme rodinné domy na klíč na území celé severní Moravy, provádíme kompletní rekonstrukce a modernizace obytných staveb, střechy - tesařské, pokrývačské a klempířské práce, hydroizolace. Provádíme zateplení domů. Dřevěné zahradní stavby a nábytek.

Adresa

Josefa Lady 1731
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64115160
  • Služby

Výrobky, činnosti

veškeré stavební práce

kompletní rekonstrukce a modernizace obytných staveb, střechy - tesařské, pokrývačské a klempířské práce, hydroizolace

Kontaktní údaje

Mobil: 737 431 331
E-mail: pavlokvit@seznam.cz
WWW: www.vitpavlok.cz

Kontaktní osoba

VÍT PAVLOK - Majitel

Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

DEV COMPANY spol. s.r.o.

Provádíme komplexní sanace staveb po stránce statické i hydroizolační. Zaměřujeme se na pozemní i vodohospodářské stavby. Používáme nejmodernější technologie.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.