• Detail firmy

Stavební firma -Tibor Horváth

Základní popis

Realizujeme výstavby rodinných domů na klíč i stavby RD v různých stupních rozestavěnosti. Provádíme veškeré stavební práce, rekonstrukce a přestavby objektů. Nabízíme přípravu projektových dokumentací a poradenskou službu.

Adresa

Nová 209
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16552130

Výrobky, činnosti

Realizujeme výstavby rodinných domů na klíč i stav

Realizujeme výstavby rodinných domů na klíč i stavby RD v různých stupních rozestavěnosti. Provádíme veškeré stavební práce, rekonstrukce a přestavby

Kontaktní údaje

Telefon: 315 622 244
E-mail: info@stavbyhorvath.cz
WWW: www.stavbyhorvath.cz

Kontaktní osoba

Tibor Horváth - Jednatel

Mobil: 602 303 274
Další firmy v oboru

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Josef Dašek

Specializujeme se na jeřábnické práce při stavbě nebo rekonstrukci budov, montáží střech, hal a jiných rozměrných a těžkých břemen. Krátkodobý pronájem autojeřábu nabízíme včetně profesionální obsluhy. Máme k dispozici autojeřáby s velkou nosností a dosahem a jejich pronájem nabízíme firmám i jednotlivcům.