• Detail firmy

Stavební firma Sucher Ladislav

Základní popis

Naše firma se zabývá prováděním zemních a výkopových prací, demoličními pracemi, dále uklidovými pracemi. Dlažby, obklady.

Adresa

M. Majerové 923
272 04 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11277955
DIČ:  CZ11277955
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výkopové práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 275 091
Mobil: +420 602 643 057
E-mail: ladislav.sucher@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Sucher - Majitel

Další firmy v oboru

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

DESTRO Miroslav Karas

Zpracování ocelárenských a stavebních odpadů. Prodej drtí, kameniva a štěrků dle CSN EN 13 242. Recyklace žáruvzdorných vyzdívek. Prodej žáruvzdorných hmot. Zemní a bourací práce. Zajišťujeme dopravu prostřednictvím smluvních dopravců. Více na našich internetových stránkách.