• Detail firmy

Stavební firma RENO CZ, s.r.o.

Základní popis

Provádíme novostavby i rekonstrukce, zateplování panelových domů a fasád, půdní vestavby. Zajistíme kompletní stavbu od projektové dokumentace.

Adresa

Otavská 1266
342 01 Sušice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27982190

Výrobky, činnosti

Zateplování panelových domů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 528 841
E-mail: info@stavebnifirmareno.cz
WWW: www.stavebnifirmareno.cz

Kontaktní osoba

František Kůs - Jednatel

Mobil: +420 604 670 948

Miroslava Kusová - Jednatel

Ing. Vladimír Vítovec - Jednatel

Další firmy v oboru

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.