• Detail firmy

Stavební firma Marek Kopinec s.r.o.

Základní popis

zateplení a rekonstrukce fasád činžovních a rodinných domů, výstavbu půdních bytů a rodinných domů, rekonstrukce bytových jader

Adresa

Želenická 228/67
405 02 Děčín IV - Podmokly

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28690133

Výrobky, činnosti

zateplování přestavby izolace

zateplení a rekonstrukce fasád činžovních a rodinných domů, výstavbu půdních bytů a rodinných domů, rekonstrukce bytových jader

Kontaktní osoba

Marek Kopinec - Jednatel

Telefon: +420 412 511 163
Mobil: +420 723 961 721
E-mail: marek.kopinec@seznam.cz
WWW: www.marekkopinec.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Sobotka

Naše společnost zajišťuje jeřábové práce s obsluhou. Provádíme zemní a výkopové práce, věnujeme se rovněž sanacím. Součástí poskytovaných služeb je i autodoprava Tatra sklápěčem T 815 83.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

ARDIGAS CZ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti čerpacích stanic PHM. Zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce, opravy a revizní činnost čerpacích stanic a technologických zařízení ropných látek dle ČSN. Dodáváme a vyměňujeme výdejní stojany a řídící systémy, provádíme kontrolní měření. Zabýváme se čištěním nádrží a skladů ropných látek. Součástí našich služeb je i projekční a poradenská činnost.