• Detail firmy

Stavební firma - Josef Jirota

Základní popis

Provádíme rekonstrukci bytů a budov, přístavby a nástavby, též i bytová jádra, a to vše na klíč. Zajišťujeme také bourací práce, elektroinstalaci, vodoinstalaci, plyn vč. revizí. Montáž obkladů a dlažeb, malířské práce, sádrokarton.

Adresa

Cíglerova 1075/2
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14967758

Výrobky, činnosti

Provádíme rekonstrukci bytů a budov, přístavby

a nástavby, též i bytová jádra, a to vše na klíč. Zajišťujeme také bourací práce, elektroinstalaci.

Kontaktní údaje

Telefon: 281 864 044
E-mail: jirota@regnet.cz
WWW: www.regnet.cz/jirota

Kontaktní osoba

Josef Jirota - Majitel

Mobil: 728 485 616
Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.