• Detail firmy

Stavební firma Dráb a spol., s.r.o.

Základní popis

Provádíme realizace staveb nemovitostí včetně projektové a investorské činnosti. Zajišťujeme zemní práce a demolice i rekonstrukce domů a bytů. Provoz pilařské výroby. Stavební řezivo, hoblování a sušení.

Adresa

F. V. Mareše 2056
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27866785

Výrobky, činnosti

Pilařská výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 725 471
E-mail: info@josefdrab-sro.cz
E-mail: pila@josefdrab-sro.cz
WWW: www.josefdrab-sro.cz

Kontaktní osoba

Josef Dráb - Majitel

Mobil: +420 603 585 063
Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

DARTECH, s.r.o.

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a programování PLC pro různé oblasti průmyslu. Zajišťujeme vývoj řídicích systémů pro programovatelné relé LOGO, systémy strojů S7 - 200, S7 - 300, S7 - 400. Provádíme opravy dílů průmyslové automatizace, projektování rozváděčů i diagnostiku průmyslových sítí.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.