• Detail firmy

Stavební firma Dráb a spol., s.r.o.

Základní popis

Provádíme realizace staveb nemovitostí včetně projektové a investorské činnosti. Zajišťujeme zemní práce a demolice i rekonstrukce domů a bytů. Provoz pilařské výroby. Stavební řezivo, hoblování a sušení.

Adresa

F. V. Mareše 2056
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27866785

Výrobky, činnosti

Pilařská výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 725 471
E-mail: info@josefdrab-sro.cz
E-mail: pila@josefdrab-sro.cz
WWW: www.josefdrab-sro.cz

Kontaktní osoba

Josef Dráb - Majitel

Mobil: +420 603 585 063
Další firmy v oboru

VLADYKA zemní práce

Firma Vladyka zemní práce byla založena v roce 1991 a specializuje se na realizaci zakázek, které se týkají zemních prací všeho druhu. Provádíme především zemní, přípravné a výkopové práce pro stavby. Zajišťujeme demolice staveb, odbahnění rybníků a úpravy skládek. Poskytujeme služby pro stavebnictví v oblasti vnitrostátní nákladní autodopravy. Zajišťujeme především přepravu sypkých materiálů.

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.

DESTRO Miroslav Karas

Zpracování ocelárenských a stavebních odpadů. Prodej drtí, kameniva a štěrků dle CSN EN 13 242. Recyklace žáruvzdorných vyzdívek. Prodej žáruvzdorných hmot. Zemní a bourací práce. Zajišťujeme dopravu prostřednictvím smluvních dopravců. Více na našich internetových stránkách.