• Detail firmy

Stavební firma Akostav spol. s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se kompletními stavebními pracemi zejména výstavbou rodinných domů na klíč, rozsáhlými rekonstrukcemi objektů, půdními vestavbami, zateplování domů, zemními pracemi a projekční činností v oblasti pozemních staveb zděných a dřevostaveb.

Adresa

Nádražní 248
342 01 Sušice II

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25238957
DIČ:  CZ25238957

Výrobky, činnosti

stavební firma

Kontaktní údaje

E-mail: kosvanec@akostav.cz
WWW: www.akostav .cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Košvanec - Generální ředitel

Telefon: 723 749 604
E-mail: kosvanec@akostav.cz
Další firmy v oboru

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.

CINK - Věra Costenarová

Dodáváme čistírny odpadních vod, betonové jímky, plastové jímky, plastové nádrže, betonové nádrže, plastové sudy, lapače tuku, odlučovače ropných látek, vodoměrné šachty apod.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.